Умови оплати

СМУ-1 пропонує покупку квартир на виплат, що дозволяє стати власником власного житла в новобудові тим, хто не має необхідної суми грошей. Умови такої пропозиції полягають у наступному:

  •  перший внесок становить не менше 30 відсотків від загальної вартості квартири;
  •  термін дії розстрочки пропорційний часу будівництва, він закінчується одночасно зі здаванням будівлі в експлуатацію;
  •  графік здійснення виплат гнучкий, оскільки формується на основі можливостей, а також побажань покупця, тобто майбутнього власника житла.

Крім того, в індивідуальному порядку може обговорюватися можливість продовження терміну розстрочення, тобто її продовження та після введення будівлі в експлуатацію. Схема такої покупки на виплат у новобудові міста Одеси проста і зрозуміла: між покупцем та забудовником підписується договір, в якому чітко записано, що забудовник бере на себе повну відповідальність за високоякісне виконання будівництва, а також закінчення його в обумовлений термін. Пакет документів, що дозволяє скласти договір між покупцем, включає: паспорт, ідентифікаційний код. Договір набуває чинності відразу ж після підписання обома сторонами, кошти, тобто перший внесок, перераховуються покупцем на розрахунковий рахунок, що має бути зазначено у договорі.

Телефони:
Приймальна+380 48 785 4960
Відділ продажів +380 48 700 7143